Wpłaty na Pomnik Czynu Zbrojnego Żołnierzy Polski Walczącej
Z Pamięci konspiratorów krakowskiego Kedywu AK
Przepraszamy za ewentualne pomyłki w brzmieniu nazwisk oraz nazw instytucji i miejscowości, które powstać mogły skutkiem nieczytelnych wpisów na przekazach pocztowych.
1981
Krakowska Odzieżowa Spółdzielnia Pracy "Poldam";
"Solidarność" Instytutu Zootechniki – Kraków;
H. Żuczkowski - Kraków;
J. Sławomirscy - Kraków;
Zygmunt Jasko - Kraków;
środowisko Żołnierzy AK - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Koniusza;
Jerzy Seweryn - Nowa Huta;
Pracownicy Telewizji Krakowskiej;
Pracownicy Telewizji Polskiej - Kraków;
Dorota Franaszek - Kraków;
Mikołaj Wiekluk - Kraków;
Irena Ułan - Kraków;
Spółdzielnia Rzemieślnicza "Technoplastyka" Kraków;
J. Rokoszowie - Kraków;
ZW ZBoWiD - Kraków;
Krakowski Komitet Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa;
Danuta Bilińska - Kraków;
Teatr Ludowy - Nowa Huta;
"Solidarność" przy PPTPLIS "PZL" - Kraków;
Józef Rynkar - Tarnów;
Stowarzyszenie PAX - Kraków;
Gazeta "Echo Krakowa";
XV Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
1982
Wojewódzkie Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług - Kraków;
Budostal nr 9 -Kraków;
Budostal nr 8 - Kraków;
Krakowskie Zakłady Futrzarskie - Kraków;
Krakowskie Biuro Badawcze Projektów Budownictwa Ogólnego;
Cech Rzemiosł Różnych - Gorlice;
Rozgłośnia Polskiego Radia - Kraków;
Koło ZBo WiD przy Izbie Rzemieślniczej;
Zespół Artystyczny Teatru im. J. Słowackiego;
Nauczycielskie Kolo ZBoWiD - Kraków;
Zdzisław M i koła jeży k - Bystra Podhalańska;
Irena Dawmas - Kraków;
Koło ZBoWiD "Wieczysta" - Kraków;
Spółdzielnia "Nasza Praca" - Kraków;
Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „Espera" - Kraków;
Instytut Zootechniki - Kraków;
Marek Tomczyński - Łódź;
Witold Kasperek – Kraków
Koło ZBoWiD "Rzeźnicza" – Kraków
Jan Kruk - Kraków;
Komisja d/s Współpracy z Młodzieżą - Kraków;
ZBoWiD - Drwinia;
ZBoWiD - Wielka Wieś;
ZBoWiD - Zabierzów;
Przedsiębiorstwo Transportowe "Transbud" - Nowa Huta;
Eugenia Widło - Kraków;
Koło Gminne ZBoWiD - Pcim;
Koło ZBoWiD im. Szatkowskiego - Kraków;
Koło ZBoWiD nr 10 - Nowa Huta;
Franciszek Dąbrowski - Kraków;
Halina Zasada-Kraków;
Rozalia Zasada - Kraków;
ZBoWiD Bieńczyce - Nowa Huta;
Stanisław Ziembla - Sułkowice;
Koło ZBoWiD przy PKS "Cystersów" - Kraków;
Czesław Kazim - Kraków;
Jan Krowicki - Kraków;
Stowarzyszenie Ochrony Pomników Ziemi Krzeszowickiej;
Bronisław Gwardiak - Kraków;
"Biprostal" - Kraków;
Biuro PKS-Kraków;
Antoni Szczepanik - Kraków;
ZBoWiD Koło nr 2 Stare Miasto - Kraków;
P. Kucharski - Kraków;
"Bipronaft" - Kraków;
Bogusław Gedl - Kraków;
Krakowskie Biuro Projektowe Dróg i Mostów;
Przedsiębiorstwo "Elektromontaż" nr 2 - Kraków;
Marian Dobrzański - Kraków;
Franciszek Ciesielka - Kraków;
Krakowska Fabryka Kabli;
Zakłady Sodowe - Kraków;
Przedsiębiorstwo Montażu i Dostaw Pieców Tunelowych- Kraków;
Jan Nurzański - Kraków;
Zakłady "Bonarka" - Kraków;
Biuro "Elektroprojekt" - Kraków;
Tadeusz Celej - Kraków;
Fabryka "Metalplast" - Kraków;
ZBoWiD Koło nr 2 - Nowa Huta;
Okręgowe Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego - Kraków;
Hotel Orbis "Cracovia" - Kraków;
ZBoWiD Kolo przy "Mostostalu" - Kraków;
Biuro Studiów i Projektów Łączności - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Chemicznymi i Skórzanymi;
Andrzej Groszek - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych;
Instytut Obróbki Skrawaniem PAN-Kraków;
Franciszek Liszcz - Kraków;
"Polfa"- Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Szkła;
ZBoWiD Koło "Olsza" - Kraków;
Józef Baster - Kraków;
Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu - Kraków;
Przedsiębiorstwo "Techma"- Kraków;
Przedsiębiorstwo "Arpis" - Kraków;
ZBoWiD Koło Gminne - Swoszowice;
Andrzej Łopatka - Dębica;
Mieczysław Kotes - Kraków;
Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni - Kraków;
Przedsiębiorstwo Rewaloryzacji Zabytków - Kraków;
Biuro Projektów Przemysłu Surowców Mineralnych - Kraków;
Państwowy Ośrodek Maszynowy - Kryspinów;
Przedsiębiorstwo "Eltor"- Kraków;
Mieczysław Wołek - Kraków;
Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich - Kraków;
Przedsiębiorstwo "Montin" - Kraków;
ZBoWiD Koło MPK - Kraków;
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Kraków;
Przedsiębiorstwo "Cefarm"- Kraków;
ZBoWiD przy WSS „Społem" - Kraków;
Przedsiębiorstwo Poszukiwań Nafty i Gazu - Kraków;
Zakłady Przemysłu Tytoniowego – Kraków
1983
Krakowskie Zakłady Przemysłu Maszynowego Leśnictwa - Kraków;
Zagraniczne Centrum Handlowe "Cracovia" - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Jokol"- Łódź;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne - Wyszków;
Cech Rzemiosł Różnych - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "AItarex" -Jaworze Średnie;
Zakład "Inter Fragrances" - Poznań;
Krajowy Związek Spółdzielni Chemicznych "Chemix" - Kraków;
Związek Spółdzielni Spożywców - Gdańsk;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Trustex" -Warszawa;
Wojewódzki Związek Hodowców i Producentów Drobiu - Kraków;
Przedsiębiorstwo "Naftobudowa" - Kraków;
Spółdzielnia Remontowo-Budowla na "Elektrowspółpraca" - Kraków;
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polsko-Zagraniczne - Bielsko-Biała;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "PAAT" - Kraków;
Krakowskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Erdal" - Kraków;
Spółdzielnia "Nasza Praca" - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Crystalex" - Bielsko-Biała;
Przedsiębiorstwo "Budopol" - Kraków;
PSS "Społem" - Kraków;
Techniczna Spółdzielnia Pracy - Kraków;
Chemiczna Spółdzielnia Pracy "Florina" - Kraków;
Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miasta Krakowa;
Ogród Działkowy Makowskiego l - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Warsztaty Samochodowe" - Kraków;
ZBoWiD Koło przy WPHW - Kraków;
Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Przemysłu Wapiennego i Gipsowego - Kraków;
Zakłady Budowy Maszyn i Aparatury im. Szadkowskiego - Kraków;
Przedsiębiorstwu Robót Kolejowych nr 9 - Kraków;
Jerzy Bukowski - Kraków;
Antoni Filjpek - Kraków;
Roman Ciesielski - Kraków;
ZBoWiD Koło Gminne - Gdów;
Krakowskie Zakłady Zieleniarskie "Herbapol";
Zarząd Inwestycji Szkół Wyższych - Kraków;
Cech Rzemiosł Różnych - Dębica;
Tadeusz Lach - Kraków;
Stanisław Młynek - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Niepołomice;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Kęty;
Benedykt Łubieński - Kraków;
Handlowe Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "lntermex" - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Klikuszowa;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Krzczonów;
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Salwatora - Kraków;
Klasztor OO Cystersów - Kraków;
Roman Konieczkowski - Bielsko-Biała;
Ks. Jan Głód - Byczyn;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Jaworzno;
Halina Dudzińska - Kolbuszowa;
Zakłady Metalurgiczne - Skawina;
Stanisław Wałąg - Tarnów;
Antoni Łaciak - Skomielna Biała;
Tadeusz Wilk - Brzesko;
Stanisław Skóra - Kraków;
Ks. Adam Beda - Nowy Targ;
I Liceum Ogólnokształcące - Przemyśl;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Stryszów;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne KOW - Kraków;
Stanisław Dyło - Kolbuszowa;
Zakład PTTK "Foto-Pam" - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka – Międzybrodzie Żywieckie;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Nowa Huta-Czyżyny;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne - Wyszków;
Ks. Józef Balon - Skawica – Maków Podhalański;
Mieczysław Marszałek - Kraków;
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Dan-Lecy" - Zielona Góra;
Parafia - Paszkówka;
ZBoWiD Koło przy "Prodlew" - Kraków;
Stanisław Sołecki - Kraków;
Zakład Artykułów ściernych - Mszana Dolna;
Barbara Lebioda - Myślenice;
Podlecki - Myślenice;
Spółdzielnia Pracy "Wosko-Chemia" - Gniewkowo;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Andrema" - Nowy Sącz;
Huta Szkła "Prądniczanka" - Kraków;
Władysław Kosturek - Kraków;
Ks. Franciszek Dźwigoński – Maków Podhalański;
Antoni Leński - Kraków;
Barbara Klimecka-Sieniawska - Kraków;
Zbigniew Dyka - Kraków;
Parafia Regulice-Alwernia;
Jan Ryblewski – Kraków;
ZBoWiD Koło Gminne - Wiśniowa;
Franciszek Potoczek - Nowy Targ;
Władysław Bartosz - Dębica;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Amerat" - Radom;
Ks. Albin Uja - Nowa Wieś Szlachecka;
Zespół Adwokacki nr 4 - Kraków;
Klub Sportowy "Kabel" - Kraków;
Juliusz Szafirski - Osielec;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Furex" - Łódź;
Marek Sokołowski - Kraków;
Jan Czernek - Bielsko-Biała;
MPRB nr 2 - Kraków;
Jan Zusowski - Kraków;
Wojciech Bartel - Kraków;
P. Woźniak - Kraków;
P. Kapuściarz - Hucisko;
Wojciech Walkowicz - Bielsko-Biała;
Władysław Zichorowicz - Kraków;
Krystyna Majchrzycka - Kraków;
Maria Marszałek-Kużniak - Nowy Targ;
Oddział ZIW RP Śródmieście - Kraków;
"Metilex" - Sieborowice;
Dziewońska, Dziobek, Sybistowicz - Kraków;
Marian Gabryś - Kraków;
Parafia Prawosławna - Kraków;
Stanisław Gawęda-Wieliczka;
Spółdzielnia im. Stanisława Wyspiańskiego - Kraków;
Spółdzielnia "Technoplastyka" - Kraków;
Ks. Władysław Murzański - Trzemeśnia;
J. H. S. Bednarzowie - Kraków;
Zofia Tadorowska - Kraków;
Janina Buczyńska - Kraków;
Jerzy Fabianowski - Kraków;
J. Macharska, J. Haraschin - Kraków;
KS "Cracovia" - Kraków;
WKS "Wawel" - Kraków;
Józef Śmigielski - Kraków;
ZBoWiD Koło Dobczyce;
Jacek Kosturek - Kraków;
PBP "Budostal" 2 - Nowa Huta;
Urząd Parafialny - Dankowice;
Irena Kałuża - Kraków;
KS "Korona" - Kraków;
WSS "Społem" - Kraków;
Jerzy Markowicz - Nowy Targ;
Cech Rzemiosł Różnych - Limanowa;
Ks. Jan Spytkowski - Andrychów;
Adam Klimek - Kraków;
Biuro Geologiczne "Geonafta" - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Gilowice;
Krakowska Spółdzielnia Pracy "Polmes" - Nowa Huta;
Jan Babecki - Kraków;
Michał Fuks - Kraków;
Wiktor Boniecki - Kraków;
Zbigniew Kowalski - Kraków;
Liceum Ogólnokształcące - Kolbuszowa;
Cech Rzemiosł Różnych - Tarnów;
Czerwiński - Nowy Targ;
Janusz Przełącznik - Kraków;
Roman Domaszewicz - Kraków;
Tadeusz Berkowski - Kraków;
Franciszek Capik - Kraków;
Zygmunt Kawecki - Kraków;
Janusz Bogdanowski - Kraków;
Stanisław Grodziski - Kraków;
Leszek Krówczyński - Kraków;
Ignacy Duda - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Dunpol"- Kraków;
ZBoWiD Koło Krzeszowice;
Andrzej Kostecki - Kraków;
Edgar Bortel - Kraków;
Zbigniew Kudarowicz - Kraków;
Zygmunt Jamroży - Kraków;
Włodzimierz i Zofia Mlak - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Siepraw;
Lucjan Łukasiewicz - Wiśniowa;
Tadeusz Stanowski - Kraków;
Mieczysław Rokosz - Kraków;
Andrzej Czapkiewicz - Kraków;
Spółdzielnia "Domes" - Dobczyce;
Spółdzielnia Przemysłu Ludowego i Artystycznego - Kraków;
Krystyna Gustaw - Kraków;
Stanisława Kawula - Kraków;
WSS "Społem" - Nowy Sącz;
Zjednoczone Zespoły Gospodarcze - Kraków;
Henryk Baranowski - Kraków;
Parafia Matki Boskiej Dobrej Rady - Kraków;
Tadeusz Krężel- Kraków;
ZBoWiD Koło Miejskie - Wieliczka;
Edward Franus - Kraków;
Joanna Kujawska - Kraków;
Kazimierz Buskała - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Astrotex" - Łódź;
J. Sławomirscy - Kraków;
D. Rzeźbiarz, J. Potępa - Kraków;
Olga Kardymowicz - Balice;
Tadeusz Lenk - Kraków;
Helena i Ludwik Urbańscy - Kraków;
Ks. Michał Dołują - Spytkowice;
Kazimierz Rymut - Kraków;
Pracownia Kuśnierska Korajda - Czyżyny;
Stanisław Rybicki - Kraków;
Witold Materski - Nowy Targ;
Józef Kałuża - Kraków;
"Interkulpol" - Komorniki;
Jerzy Parzyński - Kraków;
Fryderyk Żołnierczyk - Ochojno;
Kazimierz Maczek - Kraków;
Henryk Jaros - Kraków;
Mieczysław Kozera - Kraków;
Leszek Schneider-Kraków;
Gotfryd Kozera - Kraków;
Adolf Tatarczuch - Kraków;
LKS "Krakus" - Swoszowice;
Stanisław Borkacki - Kraków;
Eugeniusz Gerlach - Kraków;
Józef Dąbrowski - Zawiercie;
Zbigniew Dąbrowski;
Kazimierz Dominik - Kraków;
Jerzy Niziński - Kraków;
Karol Jahoda - Kraków;
Bolesław Adamczyk - Kraków;
Rajmund Ryś - Kraków;
PSS "Społem -Krosno;
Alina Samotus - Kraków;
Jarosław Heger - Kraków;
Józef Kruczek - Kraków;
Mieczysław Naparzewski - Kraków;
Jan Sekuła - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Introl" - Poznań;
PSS "Społem" - Ostrołęka;
Wiktor Krawczyk - Kraków;
Czesław Kordziriski - Kraków;
Ryszard Piekarz - Kraków;
Włodzimierz Kot - Kraków;
Mieczysław Mikulski - Kraków;
Józef Jarosz - Kraków;
Andrzej Rozmarynowicz - Kraków;
Katarzyna Meyer-Fulda - Kraków;
Ks. Władysław Wędrzyk - Zawoja;
Jerzy Emmerlich - Kraków;
W. Maciczak - Kraków;
Mieczysław Franaszek - Kraków;
Z. Grodziński - Kraków;
Ruta Nagucka - Kraków;
AkwilinaGawlik - Kraków;
Stanisław Nora - Kraków;
WSS "Społem" - Wałbrzych;
ZBoWiD Koło Gminne Zabierzów;
Maria Rybak - Kraków;
Jan Madej - Kraków;
Józef Stachurski - Kraków;
Krystyna Skórzyńska - Kraków;
Teresa Grabowska - Kraków;
Józef Siembab - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Transportowe;
Janusz Pakulski - Kraków;
Kazimierz Mazur - Kraków;
Maciej Godfrejow - Kraków;
Krzysztof Dziadek-Kraków;
Barbara świątek-Żelazna - Kraków;
Ks. Jan Sapicki - Komorowice;
Bernard Gawlina - Kraków;
Zdzisław Niedziela - Kraków;
Janina Łopatyńska-Kewko - Kraków;
Jan Pawlica - Kraków;
Jan Grabowski - Wieliczka;
Marian Mięsowicz - Kraków;
Przedsiębiorstwo Handlowe "Chemia" -Kraków;
Eugeniusz Studzinski - Kraków;
Antoni Pach - Kraków;
Parafia św. Kazimiera - Kraków;
Anna Lutosławska - Kraków;
Zygmunt Szymla - Kraków;
Zbigniew Srebro - Kraków;
Maria Niedzielska - Kraków;
Zdzisław Romaniszyn - Kraków;
Zbigniew Pieniążek- Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Amerpol" - Kraków;
Franciszek Strek - Kraków;
WSS "Społem" - Przemysł;
Stanisław Datka - Kraków;
Jan Kumała - Kraków;
Jerzy Srodecki - Kraków;
Julian Machnik - Kraków;
Janina Kraupe-Świderska - Kraków;
Tadeusz Romotowski - Kraków;
Stanisław Kreczmar - Kraków;
Elżbieta Kocwa - Kraków;
Władysław Radwański - Kraków;
Tadeusz Morzela - Kraków;
Wiesław Nalepa - Kraków;
Stanisław Dytko - Kraków;
Teofila Jarosiek - Kraków;
Zdzisław Piskornik - Kraków;
Józef Mikulski - Kraków;
Anna Jankowska-Kłapkowska - Kraków;
Stefan Smolinski - Kraków;
Grzegorz Róg - Kraków;
Andrzej Baszyński - Kraków;
Henryk Markiewicz - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Trzyciąż;
Hubert Gruszczyk - Kraków;
Tadeusz Emilian Huk - Kraków;
Jerzy Trybulczuk - Wieliczka;
Cech Rzemiosł Różnych - Zakopane;
Adam Waschutka - Zarzecze;
Wojewódzki Związek Spółdzielni Pracy - Kraków;
Irena Guca - Kraków;
Okręgowa Spółdzielnia Pszczelarska - Kraków;
Stanisław Pałka - Kraków;
Józef Niwiński - Kraków;
Józef Rajtar - Kraków;
Jan Myczkowski - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka – Odrowąż Podhalański;
Jan Trąbka - Kraków;
Kazimierz Sztaba - Kraków;
Stanisław Panek - Kraków;
Stefan Śliwiński - Kraków;
Józef Korpanty - Kraków;
Bolesław Horakowski - Kraków;
Krzysztof Korelski - Kraków;
Komenda Wojewódzka Straży Pożarnych - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Dekor" - Chrośla;
ZBoWiD Koło Osiedlowe Kazimierz - Kraków;
Zdzisław Fabisiak - Kraków;
Mieczysław Milewski - Kraków;
P. Boguchwał - Kraków;
Aleksander Szulc - Kraków;
Andrzej Staruszkiewicz - Kraków;
Jerzy Mikułowski - Kraków;
Władysław Stawiarski - Kraków;
Stanisław Ronka - Kraków;
Jadwiga Klimaszewska - Kraków;
Komenda Straży Pożarnych - Kraków;
Parafia Rzymsko-Katolicka - Myślenice;
Eugeniusz Olszewski - Kraków;
SKR - Wróblowke;
Jan Podolski - Dębica;
Alicja i Juliusz Jasieńscy - Kraków;
Bolesław Wachacki - Kraków;
Tadeusz Wieser - Kraków;
Rudolf Klimek - Kraków;
Janina Sokołowska-Pituchowa - Kraków;
Franciszek Młynarski - Kraków;
Aleksander Zelias - Kraków;
Zbigniew Żurawski - Kraków;
Andrzej Ślączka - Kraków;
Roman Stankiewkz - Kraków;
Jerzy Punzet - Kraków;
Franciszek Dudek - Kraków;
Stefan Witek - Kraków;
Tadeusz Lityński - Kraków;
Adam Szybowski - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Acari"- Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Wieliczka;
Koło Pszczelarzy - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Kraków;
Zenon Woźniak - Kraków;
Fryk - Kraków;
ZBoWiD Koło Olsza 2 - Kraków;
Henryk Krzop - Kraków;
Witold Rymakowski - Kraków;
Wiesław Kurdowski - Kraków;
WSS "Społem - Chełm" - Kraków;
ZBoWiD Koło Gminne w Tenczynie;
S. Wiktor - Kraków;
ZBoWiD Koło Kocmyrzów - Luborzyca;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Stansett-Trade" - Zielona Góra;
Balewicz - Kraków;
Władysław Piotrowski - Kraków;
Stanisław Słupek - Kraków;
Ryszard Zieleniewski - Kraków;
Władysław Kwaśniewicz - Kraków;
Edward Komarnicki - Kraków;
Irena i Roman Kluzowie - Kraków;
Ochotnica Straż Pożarna - Trzemeśnia;
Urząd Parafialny - Jeleśnia;
Stanisław Weiss - Kraków;
ZBoWiD Koło Osiedlowe Dąbie - Kraków;
Kazimierz Toporowicz - Kraków;
Zaczkowska-Glińska - Kraków;
Aleksander Orchowski - Kraków;
Ochotnica Straż Pożarna - Zawada;
Adam Węgrzecki - Kraków;
Klub Seniora Naftowca przy SITPN - Kraków;
Władysław Ślesiński - Kraków;
Marian Cieślik - Kraków;
Polskie Biuro Podróży „Orbis" - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Krzyszkowice;
Emil Zieliński - Kraków;
Wiesław Witkowski-Kraków;
Tadeusz Hendd - Kraków;
Janusz Dobry - Kraków;
Kazimierz Dohnalik – Kraków;
Adam Pilarczyk - Kraków;
TZO - Kraków;
Koło Pszczelarzy - Niepołomice;
Ochotnicza Straż Pożarna - Buk;
Barbara Skucińska - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Manko"- Wrocław;
Władysław Kwiecień - Kraków;
Marian Tatara - Kraków;
Marian Morawiecki - Kraków;
Tadeusz Westfalewicz - Kraków;
Stanisław Janikowski - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Minoga;
Ochotnicza Straż Pożarna - Kędzierzynka;
Stanisława Stokłosa - Kraków;
Państwowe Przedsiębiorstwo "Orbis" - Karpacz;
Władysław Kisiel - Kalisz;
Andrzej Nowakowski - Kraków;
Zakłady Tworzyw Sztucznych - Wieliczka;
Maciej Bogusz - Sulejówek;
Ochotnica Straż Pożarna - Koczanów;
Stanisław Szpetkowski - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Gdów;
Koło Pszczelarzy - Skała;
Komitet Rodzicielski przy Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 - Kraków;
Krakowska Wytwórnia Lalek "Krawal" - Kraków;
J. Ulman - Poręba;
Bronisława Nowakowa - Kraków;
ZBoWiD Koło Osiedlowe XXX-lecia - Kraków;
Franciszek Gajewski - Kraków;
P. Kleiner - Kraków;
Stanisław Zbroja - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Luborzyca;
Ochotnicza Straż Pożarna - Jerzmanowice;
Ochotnicza Straż Pożarna - Kocmyrzów;
Kazimierz Szpunar - Kraków;
Jan Pająk - Kraków;
Tadeusz Orkisz - Kraków;
X Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Wyrzyca;
Leszek Żurawski - Kraków;
Parafia Św. Anny - Ząb;
ZBoWiD Koło Osiedlowe Borek Fałecki - Kraków;
Jan Włodek - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Twórczość" - Kędzierzyn;
Liceum Ogólnokształcące;
Feliks Mitura - Kraków;
Zbigniew Mazanek - Kraków;
Kazimierz Piękoś - Kraków;
Tomasz Gomoliszewski - Kraków;
Adam Tokarski - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Sąspów-Jerzmanowice;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Ban-Pol" - Warszawa;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Alpina" - Zielona Góra;
Tadeusz Wojtaszek - Kraków;
WSS "Społem" - Opole;
M. Czernek - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Czernichów; Władysław Lichorowicz - Kraków;
A. Dziedzicka - Kraków;
J. Walczewski - Kraków;
Stanisław Misztal - Prandocin;
Cech Rzemiosł Różnych - Kraków;
Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 - Kraków;
ZBoWiD Koło Kraków-Bieżanów;
Ryszard Wolwowicz - Kraków;
Odzieżowa Spółdzielnia Pracy "Sprawność" - Kraków;
Jerzy Solarz - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Pionier" - Myślenice;
Zespół Adwokacki - Brzesko;
Andrzej Parczewski - Kraków;
Bolesław Leonhard - Kraków;
Antoni Czubak - Kraków;
Romuald Włodek - Kraków;
Juliusz Korelski - Kraków;
Krakowska Wytwórnia Wyrobów Szklanych - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Bobin;
Lucjan Majcherkiewicz - Kraków;
ZBoWiD Koło nr 6 Czarna Wieś;
Aniela Dangel - Kraków;
Koło Pszczelarzy - Kraków;
P. Wcisło - Szaflary;
Związek Pszczelarzy - Dobczyce;
Krakowska Spółdzielnia Cukiernicza - Kraków;
Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Golena" - Wrocław;
"Desa" - Kraków;
Adam Jelonek - Kraków;
Andrzej Rokosz - Kraków;
Krakowska Spółdzielnia Pracy "Złom-Stal";
Hotel Orbis "Grand" - Sopot;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Drwina;
Kazimierz Żytko - Kraków;
Krzesław Stokłosa - Kraków;
Instytut Górnictwa Podziemnego i Bezpieczeństwa Pracy - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Współpraca" - Kraków;
Spółdzielnia "Milenium" - Kraków;
Zespół Szkół Geologiczno-Górniczych - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Galskór" - Kraków;
Koło LOK przy Zespole Szkól Łączności - Kraków;
Zakład Urządzeń Przemysłowych "Polon" - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Florina" - Kraków;
Spółdzielnia "Hutnik" - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Słomniki;
Koło Pszczelarzy - Pcim;
IX Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
Józef Buszko - Kraków;
ZBoWiD Kocmyrzów-Luborzyca;
WSS "Społem" - Łomża;
Międzywojewódzka Handlowa Spółdzielnia Inwalidów - Kraków;
Lekarsko-Dentystyczna Spółdzielnia Pracy - Kraków;
Kombinat Budownictwa Mieszkaniowego" - Nowa Huta;
Koło Pszczelarzy - Igołomia-Wawrzeńczyce;
Spółdzielnia Pracy Krawców "Rzemiosło" - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Krzeszowice;
Zespól Teatru "Bagatela" - Kraków;
Pracownicy Instytutu Surowców Wtórnych AGH-Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Stadniki;
Andrzej Śmiecikowski - Warszawa;
Ochotnicza Straż Pożarna - Pobiednik Mały;
Danuta Krzywoń - Kraków;
Julian Datka - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Laur" - Kraków;
Władysław Sikora - Kraków;
Wojciech Dudek - Kraków;
Zenon Moszycki - Bydgoszcz;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Kraków;
Jerzy Łoskiewicz - Kraków;
Ks. Antoni Kowalski - Sułkowice;
ZBoWiD Koło w Tokarni;
Mieczysław Brożek - Kraków;
Klub Sportowy "Dąbski" - Kraków;
Ks. Mieczysław Wolak - Przytkowice;
Aleksander Korcz - Kraków;
Tadeusz Urbanek - Kraków;
ZBoWiD Koło Olsza - Kraków;
Koło Pszczelarzy - Myślenice;
1984
Towarzystwo Sportowe "WSKA" - Kraków;
Zakłady Aparatury Elektronicznej "Horyzont - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Crystalex" - Bielsko-Biała;
PPZ "Awerpol" - Kraków;
Krajowy Związek Chemicznych Spółdzielni Pracy "Chemix”;
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Kraków;
I Liceum Ogólnokształcące dla Pracujących - Kraków;
ZBoWiD Koło przy Spółdzielczości Pracy - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 2- Myślenice;
Spółdzielnia Pracy "Nasza Praca" - Maków;
Krakowski Związek Spółdzielczości Pracy;
I Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Florina" - Kraków;
Spółdzielnia Inwalidów "Hutnik" - Nowa Huta;
Spółdzielnia Pracy "Okręgowe Warsztaty Samochodowe” - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Bocznica-Montownia" - Kraków;
Spółdzielnia "Technoplastyka"- Kraków;
Spółdzielnia "Milenium" - Kraków;
Spółdzielnia Ogrodnicza - Katowice;
środowisko Żołnierzy AK Batalionu "Parasol" - Warszawa;
Huta im. Lenina - Nowa Huta;
Włodzimierz Truniewski;
Krakowska Spółdzielnia Niewidomych;
ZBoWiD Koło Osiedlowe Kazimierz - Kraków;
Stanisław Serafin - Kraków;
Stanisław Markiewicz - Kraków;
Spółdzielnia "Chelmet" - Kraków;
ZBoWiD Zarząd Dzielnicowy Krowodrza - Kraków;
Spółdzielnia "Cis" - Kraków;
Adam Markowski - Kraków;
ZBoWiD Koło Osiedlowe Bobrowskiego - Kraków;
ZBoWiD Huty im. Lenina - Nowa Huta;
Antoni Mroczek - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Nowa Góra;
Wojewódzkie Zrzeszenie Prywatnego Handlu - Kraków;
Kazimiera Ziernicka - Wieliczka;
Ochotnicza Straż Pożarna - Czubrowice;
Ochotnicza Straż Pożarna – Wola Radziszowska;
Ochotnicza Straż Pożarna - Olszówka;
Stanisław Cajda - Zielonki;
Wiesław Kwiatkowski - Kraków;
Danuta Kopylna - Zabierzów;
Leopold Dziedzic - Kłaj;
Kazimierz Polak - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Trątnowice-Słomniki;
Ochotnicza Straż Pożarna - Giebułtów;
Marian Dutkiewicz - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Nowa Góra;
Jan Bogucki - Wieliczka;
Marian Kubicki - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Skawina 2;
Maciej Stal - Sieborowice;
Roman Szatan - Kraków;
M. Porębalska "Parimor" - Kraków;
Komenda Straży Pożarnej - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Nowa Wieś;
Jan Barański - Szyce;
August Klich - Wieliczka;
Karmański - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Sprawność" - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Brzezinka;
Andrzej Groszek - Kraków;
Zakład "Polam" - Wieliczka;
Stanisław Sowiński - Niepołomice;
Spółdzielnia "Polmes" - Nowa Huta;
Jadwiga Hola - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Ampol" - Niepołomice;
Tadeusz Soja - Wieliczka;
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3 - Kraków;
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 6 - Kraków;
Andrzej Jamrozik - Kraków;
Jan Więckowski - Kraków;
Stanisław Myronik - Kraków;
Samorząd Uczniowski III Liceum Ogólnokształcącego dla Pracujących – Nowa Huta;
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 102 - Nowa Huta;
Józef Buła - Mydlniki;
Ochotnicza Straż Pożarna - Radwanowice;
Ochotnicza Straż Pożarna – Wola Zabierzowska;
Ochotnicza Straż Pożarna - Staniątki;
ZBoWiD Zarząd Śródmieście - Kraków;
Z. Heller - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna -Tarnawa;
Ochotnicza Straż Pożarna - Tenczynek;
Spółdzielnia Uczniowska "Novo" - Iwanowice;
Szkoła Podstawowa - Modlnica;
Szkoła Podstawowa - Niegowić;
Spółdzielnia "Woskochemia" - Gniewkowo;
Straż Pożarna - Wiśniowa;
Samorząd Uczniowski Szkoły nr 80 – Nowa Huta;
Irena Pruska - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Golkowice;
Stanisław Tomeczko - Kraków;
Jan Michalik - Kraków;
Zakłady "Chemifarm" - Chorzów;
Szkoła Podstawowa - Koniusza;
Ochotnicza Straż Pożarna - Ściborzyce;
Tadeusz Kubara - Kraków;
Szkoła Zbiorcza - Słomniki;
Słuchacze Studium Medycznego nr 2 - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 70 - Kraków;
Wiesław Wagroda - Kraków;
Przedsiębiorstwo Materiałów Budowlanych - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Pierzchów;
Jan Strojny - Wieliczka;
Szkoła Podstawowa nr 33 - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 36 - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne - Kraków;
Zbiorcza Szkoła Im. Żeromskiego - Zabierzów;
Samorząd Uczniowski Liceum Ogólnokształcącego nr X - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 26 - Kraków;
Karol Barański Kraków;
Szkoła Podstawowa - Szreniawa-Trzebieńczyce;
ZBoWiD Koło Gminne - Czernichów;
Lucjan Żarnecki - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Skawina;
ZBoWiD Koło Grzegórzki - Kraków;
Liceum Ogólnokształcące nr 9 - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Pietrzejowice;
Józef Jakubiak - Skała;
Szkoła Podstawowa nr 2 - Skawina;
Jan Grabowski - Nowa Huta;
Zasadnicza Szkoła Przemysłu Skórzanego - Kraków;
Marek Becker - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Przeginia;
ZBoWiD Koło Stare Miasto - Kraków;
Komenda Rejonowa Straży Pożarnych – Nowa Huta;
Leszek Hojnik - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Cichawa-Niegowić;
Zespół Szkół Budowlanych "Chemobudowa" - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 78 - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Krzyszkowice;
Szkoła Podstawowa - Skrzynka;
Szkoła Podstawowa nr 98 - Kraków;
Józef Jałocha - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Minoga;
Ochotnicza Straż Pożarna - Słomniki;
Feliks Imielski - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 37 - Nowa Huta;
Szkoła - Niegoszowice;
Ochotnicza Straż Pożarna - Jaśkowice-Wielkie Drogi;
Szkoła Gminna - Sułkowice;
Szkoła Podstawowa - Gdów;
ZBoWiD Koło przy Zakładach Energetycznych - Kraków;
Edward Sowiński - Luborzyca;
Zbigniew Klein - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Kamień;
Zakłady "Polfa" - Kraków;
Antoni Drab - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Czułów;
Szkoła Gminna - Zabierzów;
Stanisław Strączek - Węgrzce Wielkie;
Roman Pasternak - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Okleśna;
Kazimierz Nowak - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Bibice;
Ochotnicza Straż Pożarna - Barbarka;
Teresa Jurkiewicz - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zagraniczne "Mariko" - Wrocław;
Henryk Jakubowski - Nowa Huta;
Stanisław Cieślik - Kraków;
Julian Hastabry - Grajów;
Andrzej Baran - Kraków;
Józef Baran - Kraków;
Zespół Szkół Geologiczno-Górniczych - Kraków;
XII Liceum Ogólnokształcące - Nowa Huta;
N. Sopiński - Kraków;
Józef Zięba – Ochajno
Szkoła Podstawowa nr 19 - Kraków;
Szkoła Przyzakładowa MPK - Kraków;
Jerzy Owczarek - Kraków;
Artur Kurczab - Kraków;
Tadeusz Boligłowa - Kraków;
Michał Warzkiewicz - Kraków;
Szkoła Gminna - Gołkowice;
Zbiorcza Szkoła Gminna - Zabierzów;
Szkoła Podstawowa - Wielkie Drogi;
Edward Gliszewski - Kraków;
ZBoWiD Koło Gminne - Jerzmanowice;
Stanisław Gut - Kraków;
J. Skrzypczyk - Kraków;
Czesław Banas" - Kraków;
Wiesław Karmis - Targowisko;
Mieczysław Merela - Wielmoża;
Jan Adamus - Rusocice;
Zdzisław Jaros - Krzeszowice;
Liceum Ogólnokształcące - Wieliczka;
Fryderyk Łazarz - Gołkowice;
Edward Firlet - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Świątniki;
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej - Biały Kościół
Szkoła Podstawowa - Mniszew;
Szkoła Podstawowa - Bysina;
Szkoła Podstawowa - Targowisko;
Komitet Rodzicielski Zespołu Szkół Technicznych WSK "Delta" - Kraków;
Stanisław Janiczak - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Kobielnik;
ZBoWiD Koło Spółdzielczości Pracy - Kraków;
Wydział Pielęgniarski Liceum Medycznego - Kraków;
Andrzej Jędral - Kraków;
Zdzisław i Marek Meresowie - Kraków;
Eugeniusz Gałacz - Kopanka;
Władysław Seweryn - Wierzchowie;
Mikołaj Burzyński - Mogilany;
Danuta Oleksy - Kraków;
Koło LOK przy Liceum Ogólnokształcącym - Myślenice;
Ochotnicza Straż Pożarna - Sułoszowa;
Zygmunt Skwarczyński - Kraków;
Drużyna Harcerska przy Szkole Podstawowej - Węglówka;
Szkoła Podstawowa - Strągoborzyce;
Franciszek Ambroziak - Kobylany;
Stanisław Dratek;
Punkt Filialny - Kochanów;
Szkoła Podstawowa - Nieznachowice;
Marek Gluzicki - Łososkowice;
Szkoła Podstawowa nr 76 - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa nr 82 - Nowa Huta;
Włókiennicza Spółdzielnia Procy "Wispol" - Kraków;
Cech Rzemiosł Metalowych - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 2 - Myślenice;
III Liceum Ogólnokształcące - Nowa Huta;
Józef Węgiel - Kraków;
Zasadnicza Szkoła Zawodowa MPK - Kraków;
Kazimierz Reguła - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr l - Jaworzno;
Szkoła Podstawowa nr l - Stróża;
Szkoła Podstawowa nr 103 - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa nr l - Krzeszowice;
Marian Bala - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Mikluszowice;
Szkoła Podstawowa - Przeginia Narodowa;
Szkoła Podstawowa nr 53 - Kraków;
A..Wólczański - Kraków;
Marian Darmoń - Kraków;
Zbiorcza Szkoła Podstawowa - Gdów;
ZBoWiD Słomniki;
Czesław Koza - Borek Szlachecki;
Tadeusz Rewilak- Kraków;
Tadeusz Zakęwa - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 134 - Opatkowice;
Szkoła Podstawowa - Ściborzyce;
Szkoła Podstawowa - Kopanka;
Komenda Rejonowa Straży Pożarnej - Skawina;
Henryk Piszczek - Skawina;
Andrzej Kamiński - Kraków;
Dariusz Gacki - Skawina;
Franciszek Mordarski - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 57 - Kraków;
Zespół Szkół - Giebułtów-Modlnica;
Stanisława Rosa - Kraków;
Witold Łęcki - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Jawornik;
Adam Grabowski - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Szczotkowice;
Instytut Mechaniki PAN - Kraków;
Grażyna Krzęcijewska - Kraków;
Marek Mildner - Kraków;
Zbigniew Koziarowski - Kraków;
Zdzisław Wikiera - Kraków;
Władysław Gwóźdź - Jangrot;
Paweł Sikorski - Elbląg;
Roman Zając - Skotniki;
Szkoła Podstawowa - Klimontów;
Zbiorcza Szkoła Przyzakładowa MPK - Kraków;
Andrzej Misiek - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 92 - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa nr 12 - Węgrzce;
Marian Konieczny - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Zabierzów;
Szkoła Podstawowa - Grabie;
Szkoła Podstawowa nr 83 - Kraków;
Józef Skonieczny - Kraków;
Adam Sikorski - Szczyglice;
Szkoła Podstawowa - Osieczany;
Stefania Stypuła - Kraków;
Huta Szkła "Prądniczanka" - Kraków;
Kazimiera Kwaściowa - Jasło;
Szkoła Podstawowa - Szarów;
Ryszard Rodacki - Kraków;
Cech Rzemiosł Różnych - Myślenice;
Szkoła Podstawowa - Jasienica;
Jan Suchoń - Lubertów;
Zakłady „Twórczość" - Kędzierzyn;
Spółdzielnia "Spoiwo" - Radom;
Szkoła Gminna - Mogilany;
Ryszard Stefanko - Wola Radziszowska;
Szkoła Podstawowa nr 3 - Skawina;
Szkoła Podstawowa nr 16 - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Zagórz;
Ochotnicza Straż Pożarna - Szczytniki;
Szkoła Podstawowa nr 3 - Kraków;
Stanisława Bubetty - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Rybna;
ZBoWiD Koło przy "Cefarm" - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 77 - Nowa Huta;
Krakowska Spółdzielnia Cukiernicza;
Cech Rzemiosł Różnych - Kraków;
Zbiorcza Szkoła Zawodowa przy MPK - Kraków;
Zygmunt Tatko - Skawina;
Zofia Kurpiel - Kraków;
Zbiorczą Szkoła Gminna - Wawrzeńczyce;
Zbigniew Rzegociński - Kraków;
Władysław Faberski - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Niedźwiedź;
Szkoła Podstawowa - Ostrężnica;
Szkoła Podstawowa – Michałowice i Raciborowice;
Szkoła Podstawowa - Jerzmanowice;
Szkoła Podstawowa - Wołowice;
Sylwester Salonek - Pawlikowice;
Wanda Sendor - Kraków;
Szkoła Gminna - Liszki;
Zespól Szkół Zawodowych nr l - Kraków;
Komitet Rodzicielski przy MDK na Czackiego - Kraków;
Czesław Karpuc - Kraków;
ZBoWiD Koło Kolejarzy - Kraków;
ZBoWiD Koła Akademii Medycznej - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 89 - Nowa Huta;
Fryderyk Kozioł - Rzeszotary;
Stanisław Witełacz - Kraków;
Stanisław Zięcik - Krzecin;
Józef Kula - Kraków;
Onufry i Maciej Kuźniarowie - Kraków;
Marek Witold - Kraków;
Jadwida Andrychów - Jasło;
Jan Sikorski - Białystok;
Tadeusz Trogocki - Kraków;
Uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych - Kraków;
Zespól Szkół Energetycznych nr l - Kraków;
Szkota Podstawowa nr l - Krzeszowice;
ZBoWiD przy Urzędzie Miasta Krakowa;
Marian Szlachta - Wieliczka;
Spółdzielnia "Almet" - Kraków;
Zasadenicza Szkoła Zawodowa nr l - Kraków;
Tadeusz Karpiński - Kraków;
Jerzy Żyła - Kraków;
Stanisław Pazera - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa - Harbutowice;
Spółdzielnia Inwalidów Głuchoniemych "Trud" - Kraków;
ZBoWiD Koło Osiedlowe - Kobierzyn;
Michał Kwaśniak - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Wieczorka;
Zespół Szkół Mechanicznych - Sułkowice;
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Mechanizacji Rolnictwa - Trzyciąż;
Stefan Jedynak - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Sąspów;
Piotr Kura - Kraków;
Krzysztof Sugan - Kraków;
Emil Chudzik - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Zielonki;
Szkoła Podstawowa - Jeziorzany;
B. Bieniasz - Kraków;
Związek Rehabilitacji Zawodowej Niewidomych - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Gaj;
Szkoła Gminna - Mogilany;
ZBoWiD Koło "Łączność" - Kraków;
Spółdzielnia "Florina" - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Wierzbno;
Stefan Dworniczek - Kraków;
Czesław Przybycień - Kraków;
Klasa III Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy MPK-Kraków;
Teofil Fudali - Kraków;
Spółdzielnia "Złomstal" - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 12 - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Poskwitów;
Marek Szpara - Kraków;
"Budopol"- Kraków;
Szkoła Podstawowa - Wysocice;
Szkoła Gminna - Tokarnia;
Czesława Lebkrikler - Gliwice;
Spółdzielnia Inwalidów "Hutnik" – Nowa Huta;
Spółdzielnia Pracy im. J. Dąbrowskiego - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Pobiednik Mały;
Jan Łabędź - Kraków;
Ochotnicza Straż Pożarna - Chorągwica;
Szkoła Podstawowa nr85 - Nowa Huta;
Paweł Sikorski - Elbląg;
Zbiorcza Szkoła nr 112 - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Sierosławice;
Szkoła Podstawowa - Zadroże;
Szkoła Podstawowa - Morawica;
Grzegorz Janda - Skawina Bukowska;
Szkoła Podstawowa - Szczytniki;
Ignacy Węgiel - Kraków;
Stanisław Chmaj - Kraków;
Zespól Szkól im. Chałubińskiego - Myślenice;
Komitet Rodzicielski Zespołu Szkół Gastronomicznych - Nowa Huta;
Spółdzielnia "Laur" - Kraków;
Biuro Studiów i Projektów KZSP - Kraków;
Maria Kula - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Celiny;
Zbiorcza Szkoła Zasadnicza przy MPK - Kraków;
Jerzy Łabecki - Kraków;
Klasa III E Zasadniczej Szkoły Zawodowej - Kraków;
Franciszek Pięta - Nowa Huta;
ZBoWiD Koło Gminne - Trzyciąż;
Włodzimierz Walerowski - Bieżanów;
Spółdzielnia Fryzjerów – „Fala";
Józefa Fitt - Kraków;
Liceum Ogólnokształcące nr XIV - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Więcławice Stare;
Szkoła Podstawowa nr l - Radzieszowa;
Szkoła Podstawowa - Rudnik;
Szkoła Podstawowa nr 88 - Nowa Huta;
Teofil Melechowicz - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 21 - Kraków;
Bolesław Siwicki - Wieliczka;
Józef Pawlik - Przybysławice;
Czesław Liszka - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa nr 128 - Kraków;
Jan Osadziński - Raciechowice;
Szkoła Podstawowa nr 39 - Kraków;
Zbiorcza Szkoła Gminna;
Spółdzielnia Rzemieślniczo-Budowlana - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa nr 91 - Nowa Huta;
Spółdzielnia "Zespół" - Kraków;
Spółdzielnia "Technoplastyka" - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 67 - Kraków;
Klasa Ia Zasadniczej Szkoły Zawodowej MPK-Kraków;
"Dom Książki" - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Brzegi;
Szkoła Podstawowa - Czaple Wielkie;
Szkoła Podstawowa - Lipnik;
"Imago-Artis"- Kraków;
Władysław Kaczyński;
Józef Musiał - Rząska;
Zbiorcza Szkoła Gminna - Glichów;
Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 - Nowa Huta;
Spółdzielnia Pracy "Wanda" - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Miechów;
Szkoła Podstawowa nr 116 - Kraków;
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Skawina;
Edward Górowski - Kraków;
Zespół Szkół Zawodowych przy MPK;
Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Galena" - Wrocław;
Polski Związek Motorowy - Kraków;
Zasadnicza Szkoła Zawodowa – Świątniki Górne;
Zbiorcza Szkoła Gminna - Wiśniowa;
Spółdzielnia Uczniowska "Grosik" – Nowa Huta;
Stefan Kajanek - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Usługa" - Kraków;
Szkoła Podstawowa im. Jana Sobieskiego - Przeginia;
Szkoła Podstawowa - Czubrowice;
Szkoła Podstawowa - Niedźwiedź;
Izydora Szpórna - Kraków;
Narcyz Trzebuniak - Kraków;
ZBoWiD Koło w Zielonkach;
Zespół Szkół Gastronomicznych - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Zorza" - Kraków;
Chemiczna Spółdzielnia "Hejnał" - Kraków;
Spółdzielnia "Metalowiec" - Świątniki Górne;
Spółdzielnia Inwalidów im. Komuny Paryskiej - Kraków;
Józef Frankiewicz - Bytów;
ZBoWiD Koło Osiedle Oficerskie - Kraków;
Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska - Kraków;
Grupa b. Żołnierzy AK z Bytomia;
ZBoWiD Koło nr 3 - Bytom;
Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa;
Zdzisław Musiał - Kraków;
Zofia Stanek - Kraków;
Medyczna Spółdzielnia Pracy "Zgoda" - Kraków;
Koło ZSMP przy WRKBZ - Kraków;
Józef Siciak - Kraków;
Włodzimierz Wykusz - Kraków;
"Kresowiak" z plutonu "Danuta" kompanii "Bartek";
ZBoWiD Koło Miejskie - Niepołomice;
Zbigniew Kubas - Brzozów;
Tadeusz Studziński - Warszawa;
Szkoła Podstawowa - Rząska;
Tadeusz Sobesto-Łoś - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 142 - Nowa Huta;
E. Biernacki, T. Bednarczyk, J. Sulczewski - Warszawa;
Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa Inwalidów - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Cis" - Kraków;
Leopold Kierzkowski - Kraków;
Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego - Kraków;
Stanisław Wawrzeczek - Brzezie;
"Biprokrusz" - Kraków;
Zofia Stanek - Kraków;
Krakowska Wytwórnia Lalek "Krasnal"- Kraków;
Technikum Mechaniczne im. Spasowskiego - Kraków;
Chemiczna Spółdzielnia Pracy - Krotoszyn;
Krakowska Spółdzielnia Niewidomych;
ZBoWiD Koło Geodezyjno-Kartograficzne - Kraków;
Drużyna Harcerska im. Zawiszaków przy Szkole Podstawowej - Łuczyce;
Kazimierz Czekaj - Szczyglice;
ZBoWiD Koło Osiedlowe Wola Duchacka - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Domes" - Dobczyce;
ZBoWiD przy Przedsiębiorstwie Kartograficznym - Kraków;
Biuro Projektów i Realizacji Nafty - Kraków;
Spółdzielnia Inwalidów "Odrodzenie" - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 135 - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 40 - Kraków;
ZBoWiD Osiedle Olsza - Kraków;
1985
Spółdzielnia Pracy "Erdal" - Kraków;
Krakowska Fabryka Kabli - Kraków;
ZBoWiD Koło Osiedle Oficerskie - Kraków;
Leszek Gołda - Kraków;
Irena Daumas - Kraków;
ZBoWiD Oddział Fabryczny Huty im. Lenina - Nowa Huta;
Mirosław Figlarowicz - Kielce;
ZBoWiD Oddział Kraków-Podgórze;
Zbiorcza Szkoła Gminna - Łazany;
Spółdzielnia Inwalidów "Chelmet" - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Kraków;
Grażyna Buczyńska - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 3 - Kraków;
Stanisław Świątek - Szarów;
Rada Uczniów Szkoły Podstawowej nr 36 - Kraków;
Oddział ZIW RP Kraków-Śródmieście;
ZBoWiD przy "Bipronaft" - Kraków;
1986
Przedsiębiorstwo "Techma" - Kraków;
"Hydrokop" - Kraków;
"Energoprzem" - Kraków;
Fabryka Urządzeń Górniczych "Georyt" - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijno-Zagraniczne "Herget-Friesen" - Kraków;
Szkoła Podstawowa - Bodzanów;
"Opakomet-Artigraf - Kraków;
Przedsiębiorstwo Polonijne "Sabba" - Kraków;
"Frutaroma" - Kraków;
Huta Szkła "Prądniczanka" - Kraków;
ZBoWiD przy Hucie im. Lenina - Nowa Huta;
Dzielnicowy Zarząd Dróg i Zieleni - Kraków;
Władysław Łodziński - Kraków;
Kazimierz Łodziński - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Skórzanymi - Kraków;
Przedsiębiorstwo Handlu Opałem - Kraków;
Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich - Kraków;
Południowy Okręg Energetyczny - Skawina;
"Mostostal" - Kraków;
1987
Zakłady Budownictwa Kolejowego - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych;
Chrzanowskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych - Chrzanów;
Spółdzielnia Metalowców "Jedność" - Andrychów;
Zakłady Chemiczne - Oświęcim;
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólnota" - Kraków;
Kopalnia "Brzeszcze";
Rafineria Nafty - Trzebinia;
Spółdzielnia "Technoplastyka"- Kraków;
Nowotarskie Zakłady Przemysłu Skórzanego "Podhale" - Nowy Targ;
Zakłady Przemysłu Metalowo-Drzewnego - Myślenice;
Przedsiębiorstwo "Budostal” - Kraków;
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Michałowice;
Zakłady Przemysłu Tytoniowego - Kraków;
Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług - Bielsko-Biała;
Spółdzielnia Wielobranżowa - Będzin;
Komenda Środmiejskiego Hufca ZHP - Kraków;
Krakowska Fabryka Kabli - Kraków;
Spółdzielnia Rzemieślnicza Budownictwa - Kraków;
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa "Wodrol" - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Kraków;
Krakowskie Zakłady Futrzarskie - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Budmontaż-Konstal";
Przedsiębiorstwo "Centrowet" - Kraków;
Spółdzielnia "Drzewiarz" - Kraków;
Przedsiębiorstwo "Budostal" - Nowa Huta;
PSS "Społem" Krowodrza - Kraków;
"Budostal" nr l - Kraków;
Studencka Spółdzielnia Pracy "Żaczek" - Kraków;
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Górnictwa;
Zakłady Metalurgiczne - Trzebinia;
Krakowski Związek Spółdzielczości Pracy - Kraków;
Kopalnia "Bobrek" - Bobrek;
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czyżyny" - Kraków;
Samopomoc Chłopska - Ciężkowice;
Szkoła Podstawowa nr 102 - Kraków;
Maria Niepokój - Polanica Zdrój;
WZGS Samopomoc Chłopska - Chrzanów;
Zakłady Naprawy Samochodów - Oświęcim;
Spółdzielnia Mieszkaniowa - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 76 - Lubocza;
Zakład Budowy Maszyn Górniczych - Częstochowa;
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Kraków;
Spółdzielnia Uczniowska Szkoły Podstawowej nr 4 - Kraków;
Szkoła Chorążych Pożarnictwa - Kraków;
Zakłady Obuwia "Chełmek" - Będzin;
Przedsiębiorstwo Izolacji - Oświęcim;
Erwin Michalik - Kraków;
PSS "Społem" - Jaworzno;
POM - Lubasz-Szczucin;
Gminna Spółdzielnia Samopomocy Chłopskiej - Zakopane;
Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług - Nowy Sącz;
"Budostal" nr 3 - Kraków;
Klasztor Ojców Karmelitów Bosych - Czerna;
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - Oświęcim;
Polskie Stowarzyszenie Flisaków – Sromowce Wyżnie;
Ks. Marian Bochenek - Świnna;
Spółdzielnia Rzemieślnicza - Sucha Beskidzka;
Huta - Zabrze;
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska - Zakopane;
Przedsiębiorstwo Kopalnych Surowców Chemicznych - Kraków;
Spółdzielnia "Przełęcz" - Zakopane;
Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego - Krynica;
Hodowla Buraka Pastewnego - Nowy Sącz;
Władysław Machowski - Kraków;
Przedsiębiorstwo Budownictwa i Montażu Hutnictwa - Kraków;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Liszki;
Cech Rzemiosł Różnych -Tarnów;
Cech Rzemiosł Różnych - Chrzanów;
Liceum Ogólnokształcące nr V - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 2 - Kraków;
PSS - Wolbrom;
POM - Dobczyce;
Wojewódzka Spółdzielnia Budownictwa Wiejskiego - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 57 - Kraków;
Wojewódzki Związek Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskich - Nowy Sącz;
Spółdzielnia Pracy "Czystość" - Będzin;
Szkoła Podstawowa nr 37 - Nowa Huta;
Szkoła Podstawowa nr 15 - Kraków;
Krakowska Spółdzielnia Inwalidzka Niewidomych - Kraków;
Towarzystwo Ogrodnicze - Kraków;
Kółko Rolnicze - Radziszów;
Szkoła Podstawowa nr 77 - Nowa Huta;
Wyższa Szkoła Pedagogiczna - Kraków;
Spółdzielnia "Wielobranżowa" - Żywiec;
VIII Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
VI Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
Zakłady Artykułów Przemysłu Skórzanego - Tarnów;
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Krzeszów-Tenczynek;
Drukarnia Narodowa - Kraków;
Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług - Kraków;
Biuro Geodezji i Produkcji Rolnej - Kraków-Chrzanów;
Cech Rzemiosł Różnych - Wolbrom;
Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 84 - Kraków;
Spółdzielnia Mleczarska - Nowy Targ;
Wojewódzki Związek Spółdzielni – Nowy Sącz;
ZBoWiD "Kleparz" - Kraków;
ZBoWiD "Krowodrza" - Kraków;
Spółdzielnia Transportu Wiejskiego - Olkusz;
Szkoła Podstawowa nr 144 - Kraków;
Wytwórnia "Galalit" - Myślenice;
Cech Rzemiosł Różnych - Zakopane;
Spółdzielnia "Karpaty" - Siepraw;
Zdzisława Konopka - Krzeszowice;
Zakład Produkcji Różnej - Niegoszowice;
Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni - Olkusz;
Cech Rzemiosł Różnych - Wadowice;
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - Tuchów;
Szkoła Podstawowa nr 91 - Nowa Huta;
Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska - Nowy Targ;
Podhalańska Spółdzielnia Pracy Rękodzielniczej - Nowy Targ;
POM - Będzin-Grodziec;
PSS "Społem" - Chrzanów;
Mieczysław Kuźniar - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 80 - Nowa Huta;
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego - Tarnów;
Cech Rzemiosł Różnych - Żywiec;
Cech Rzemiosł Różnych - Sucha Beskidzka;
Spółdzielnia Kołek Rolniczych – Koźmice Wielkie;
Spółdzielnia Rzemieślnicza "Sądeczanka" - Nowy Sącz;
Szkoła Podstawowa nr 39 - Kraków;
Zakłady "Stomil" - Kraków;
Odzieżowa Spółdzielnia Pracy "Sprawność" - Kraków;
Zakłady Przemysłu Drzewnego - Kłaj;
Piekarnia - Wielkie Drogi;
Mikołaj Wiekluk - Kraków;
Zakłady Cukiernicze "Wawel" - Kraków;
Komitet Rodzicielski Szkoły Podstawowej nr 104 - Kraków;
Kopalnia Węgla Kamiennego - Będzin;
Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego - Myślenice;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Nowy Targ;
Przedsiębiorstwo "Chemobudowa" - Kraków;
Chemiczna Spółdzielnia Pracy "Zgoda" - Kraków;
Rzemieślnicza Spółdzielnia Wielobranżowa - Chrzanów;
IX Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 124 - Bieżanów;
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska - Tuchów;
Szkoła Podstawowa nr 110 - Kraków;
Spółdzielnia "Rzemieślnik" - Bochnia;
Fabryka Przewodów Energetycznych - Będzin;
Cech Rzemiosł Różnych - Myślenice;
IV Liceum Ogólnokształcące - Kraków;
Przedsiębiorstwo "Chemobudowa" - Kraków;
Fabryka Narzędzi - Sułkowice;
Przedsiębiorstwo Hurtu Spożywczego - Tarnów;
Szkoła Podstawowa nr 70 - Kraków;
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Mników;
Szkoła Podstawowa nr 78 - Wadów;
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Konarskiego;
Klasa II C Szkoły Podstawowej nr 110 - Kraków;
Klasa V B Szkoły Podstawowej nr 110 - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 83 - Kraków;
PSS "Społem" - Myślenice;
Radiotechniczna Spółdzielnia Pracy - Kraków;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Transportowe - Kraków;
Chemiczna Spółdzielnia Pracy "Pokój" - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Złomostal" - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 8 - Kraków;
Zakłady Przemysłu Skórzanego "Chełmek" - Żywiec;
Cech Rzemiosł Różnych - Oświęcim;
Gwarectwo Mechanizacji Górnictwa - Oświęcim;
Państwowy Ośrodek Maszynowy - Trzyciąż;
Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska - Limanowa;
ZIW RP Oddział Nowa Huta - Kraków;
Szkoła Podstawowa nr 49 - Kraków;
Przedsiębiorstwo Przemysłu Paszowego "Bacutil" - Kraków;
Spółdzielnia Pracy "Budimat" - Nowy Sącz;
Zakład Dziewiarski "Domino" - Kraków;
Fabryka Maszyn Pralniczych "Pralfa" - Tarnów;
Cech Rzemiosł Różnych - Bochnia;
Samopomoc Chłopska - Olkusz;
Budownicza Spółdzielnia Pracy – Dąbrowa Tarnowska;
Zakłady "Zremb" - Kraków;
Zakłady "Barwa" - Kraków;
Odlewnia Żeliwa - Węgierska Górka;
Wadowicka Usługowa Spółdzielnia Pracy - Wadowice;
Spółdzielnia "Bocznica-Montowania"- Kraków;
Spółdzielnia "limanowianka" - Limanowa;
Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Jordanów;
Przedsiębiorstwo "Podhale" - Zakopane;
Międzywojewódzka Spółdzielnia Inwalidów - Kraków;
Warsztaty Samochodowe - Kraków;
Inżynierska Spółdzielnia Pracy - Kraków;
Usługowa Spółdzielnia Pracy - Chrzanów;
Odzieżowa Spółdzielnia Pracy - Sułkowice;
Spółdzielnia "Przyszłość-Elektromet" - Świątniki Górne;
Samopomoc Chłopska - Stary Sącz;
Spółdzielnia "Hektromet" - Kraków;
Spółdzielnia "Usługa" - Kraków;
Spółdzielnia "Fructona" - Tarnów;
Nowotarskie Zakłady Kamienia Budowlanego - Szaflary;
Samopomoc Chłopska - Raciechowice;
Spółdzielnia Pracy "Poronin" – Poronin-Suche;
Zakłady Budownictwa Maszyn Górniczych "Częstochowa" - Osiny;
Samopomoc Chłopska - Alwernia;
Janusz Kostecki - Kraków;
Kółko Rolnicze - Raciechowice;
Związek Kynologiczny - Kraków;
Samopomoc Chłopska - Siepraw;
PSS "Społem"- Oświęcim;
Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług - Katowice;
Samopomoc Chłopska - Myślenice;
1988
Edward Laskowski - Kraków;
Rudolf Michałek - Kraków;
Wiktor Hoffmann - Kraków;
Danuta i Roman Krzeszewscy - Kraków;
Przedsiębiorstwo Transportowe - Bielsko-Biała;
Marian Piotrowski - Kraków;
Stanisław Woźniak - Kraków;
Tadeusz Kastor - Kraków;
Zbigniew Gralewski - Kraków;
Józef Barłowski - Kraków;
Mieczysław Modelski - Kraków;
Władysław Świder - Kraków;
Józef Wróblewski - Kraków;
Eugeniusz Batko - Kraków;
Stanisław Kruszewski - Kraków;
ZBoWiD przy Hucie im. Lenina - Nowa Huta;
Józef Urbaniak - Kraków;
1989
Urząd Miasta Krakowa;
Krakowskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Kraków;
Wawrzyniec Leśniak - Łąkowa;
Ludwik Ledzwoń - Chorzów;
Józef Kozaczka - Dąbrowa Tarnowska;
Stanisław Niemiec - Koszalin;
Antoni Janik - Bobowa;
Zofia Kraj - Brzesko;
Józef Skibiński - Warszawa;
Władysława Kuc - Bochnia;
Marian Szczepanik - Cieszków;
Lesław Brzozowski - Kraków;
Adela Kopecka - Kraków;
1990
Kombinat Górniczo-Hutniczy - Lubin;
Marian Kozłowski - Kraków;
1991
Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa;
Zbigniew Chojnacki - Kraków;
Rejonowy Szpital Wojskowy nr 5 - Kraków;
Biuro Projektów Budownictwa Wiejskiego - Kraków;
Zarząd Główny ZIW RP - Warszawa;
Stronnictwo Demokratycznie - Kraków;
Światowy Związek Żołnierzy AK Okręg Warszawa;
Spółka "Lewan" – Wodzisław Śląski;
Bractwo Kurkowe - Kraków;
Urząd Wojewódzki - Kraków;
Jerzy Dobrzański - Kraków;
Instytut Zootechniki - Kraków;
Zarząd Okręgu ZIW RP – Kraków;
"Solidarność" - Bielsko;
Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa;
Stanisław Gonkiewicz - Francja;
Jan Studziński - Anglia;
Stanisław Studziński - Anglia;
USA Tadeusz Lada - USA;
Juliusz Przesmycki - USA;
Koło AK Południowa Walia - Australia;
austr. Związek Polski - Australia;
Bohdan Thugutt - Kraków;
Henryk Gaertner, Stanisław Dąbrowa-Kostka - Kraków;
Józef Modrzejewski - USA;
Maria i Wojciech Kęszyccy - Poznań;
Zdzisław Czamota - Kraków;
Roman Rybak - Kraków;
Zygmunt Procelewski - Kraków;
Piotr Wolaniuk - Kraków;
Stanisław Janczur - Kraków;
Jan Wójcik - Kraków;
Jan Bernecki - Kraków;
Marian Musiał - Kraków;
światowy Związek Żołnierzy AK - Zakopane;
Kazimierz Lorys - Kraków;
Stanisław Purtak - Kraków;
Wojciech Lorys - Kraków;
Konrad Nitschke - Bytom;
Helena Pank;
ZIW RP Oddział Miejski - Włocławek;
Oddział ZIW RP - Wąbrzeźno;
Tadeusz Widomski - Kraków;
Stanisław Pac - Kraków;
Roman Satora - Ciechocinek;
Tadeusz Piekarz - Kraków;
Spółdzielnia "Zgoda" - Wodzisław śląski;
Ludwika Serafińska - Kraków;
Adam Skowron - Wodzisław Śląski;
Józef Warzecha - Kraków;
Ryszard Szerszeń - Wodzisław Śląski;
Wanda Waligóra - Oliwa;
Bolesław Nieczuja-Ostrowski - Elbląg;
Tadeusz Topolnicki - Kraków;
Muzeum Braterstwa Broni - Dukla;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Zamość;
Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych - Nowogard;
Oddział ZIW RP - Kraków;
Irena Pietrek, Kazimierz Leś - Głogówek;
ZIW RP Oddział Sulejówek;
Adam Piegjowski - Jasło;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Warszawa;
"Miastoprojekt" - Kraków;
Zbigniew Mięta - Myślenice;
ZIW RP - Koszalin;
Tadeusz Topolnicki - Kraków;
ZIW RP - Gorzów Wielkopolski;
Jan Studziński - Anglia;
Juras - Skalbmierz;
Związek Żołnierzy AK - Jarosław;
Stefan Czekaj - Myślenice;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Wadowice;
Józef Jakubczak - Jasło;
Pajdowie -Jasło;
Koło Żołnierzy AK-Jasło;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Węgorzewo;
Stanisław Niemiec - Koszalin;
Zofia Witoń - Kraków;
St. Walter - Nowa Sól;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Czaplinek;
Światowy Związek Żołnierzy AK "Celków" - Warszawa;
Tadeusz Topolnicki - Kraków;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Przemyśl;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Skierniewice;
Tadeusz Topolnicki - Kraków;
Juliusz Jarosz - Elbląg;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Przasnysz;
Ks. Bp. Jan Gurda - Kielce;
Alicja Pollak - Kraków;
K. i S. Mazurowie - Żywiec;
Koło Żołnierzy AK Leśników - Kraków;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Chełmno;
ZIW RP Oddział Grudziądz;
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców - Kraków;
Elektrotechniczna Spółdzielnia Pracy im 3 Maja - Kraków;
Andrzej i Ewa Stolzmanowie - Kraków;
ZIW RP - Kościerzyna;
Światowy Związek Żołnierzy AK Koło w Białej Rawskiej;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Poznań;
Koło AK z ul. Słowackiego - Kraków;
Tadeusz Łaszczewski - Puszczykowo;
Wiesława Kamińska - Koszalin;
Maria Janczyńska - Kraków;
ZIW R P -Gdynia;
Związek Kombatantów RP przy MPK - Kraków;
Irena Bajer - Kraków;
Tadeusz Topolnicki - Kraków;
Z. Górny - Kraków;
Jan Kwieciński - Kraków;
Instytut Odlewnictwa - Kraków;
Edward Przybyłowicz - Warszawa;
Światowy Związek Żołnierzy AK - Gorlice;
Jerzy Milej - Kraków;
ZIW RP - Płock;
Siemianowice;
Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego - Kraków;
Tadeusz Krasnodębski - Bielsko;
Roman Konieczkowski - Bielsko;
Koło AK Leśników i Drzewiarzy - Kraków;
Rudolf Pasek - Warszawa;
Józef Wojdak - Bielsko;
Ludwik Czarnecki - Bielsko;
Iwona Ruebenbauer - Kraków;
Helena Czerwińska - Kraków;
Teresa Stanek - Kraków;
Jerzy Korelewski - Kraków;
Adam Pąchalski - Kraków;
1992
Zarząd Okręgu ZIW RP Kraków;
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego - Kraków;
Zarząd Wojewódzki ZKRPiWP Kraków;
Marian Sałabun - Poznań;
Marian Łoziński - Kraków;
Urząd Miasta Krakowa;
Hieronim Rajewski - Australia;
Stanisław Studziński - Anglia;
Koło 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego - Londyn;
SPK Koło nr 25 - Anglia;
SPK Koło nr 3 - Kanada;
Tadeusz Lada - USA;
Koło Żołnierzy AK - Australia;
Bronisław Węgiel - USA;
Stanisław Strzałkowski - USA;
M. Cegielski - USA;
Jerzy Bandurski - Kanada;
B. Karwat - Austria;
Emilia Magurowa - Kraków;
Bolesław Podbiera - Kraków;
Mieczysława Szott - Kraków;
Roman Muranyi - Konstancin-Jeziorna;
Aleksander Krawczuk - Kraków;
Marian Konarski i Konstanty Klocek - Krzeszowice;
Aleksandra i Henryk Malscy - Niemcy;
Henryk Heilszer-Bogdanowicz - USA;
Stanisław Bróg - Australia;
Edward Janaszek - Kraków;
środowisko Żołnierzy AK "Baszta" - Warszawa;
Zbigniew Krasnodębski - Kędzierzyn;
"Stary Sklep" - Kraków;
ZIW RP - Zakopane;
Henryka Kolberg - Kraków;
Zdzisław Jaśko - Kraków; ZIW RP - Brzesko;
Jerzy Pilitowski;
ZIW RP - Pródnik;
Piotr Voigt - Kraków;
Stanisław Brugs - Australia;
ZIW RP - Myślenice;
Andrzej Fenrych - Tarnów;
Zbigniew Pawłowski - Kraków;
Maria Stypułkowska-Chojecka - Warszawa;
Stanisław Chmiel - Kraków;
Jan Światowiec - Warszawa;
Aleksander Chorciniec - Rzeszów;
Zbigniew Nowak - Sosnowiec;
Koło AK "Gryf - Szczecin;
Związek Kombatantów Stare Miasto l - Kraków;
Światowy Związek Żołnierzy AK Okręg "Małopolska" - Kraków;
Stefan Skibiński - Rzeszów;
Mieczysław Owca - Kraków;
ZIW RP Nowy Dwór - Gdańsk;
Cech Rzemiosł Różnych – Kalwaria Zebrzydowska;
H. Radłowska - Mielec;
Danuta Mikuszowa - Zabrze;
Klub Ravensbrueck - Kraków;
Irena i Antoni Ratyńscy - Kraków;
J. Wojtych i H, Makomaska - Kraków;
Stanisław Gawęda - Wieliczka;
Józef Szwalbic - Tychy;
Spółdzielnia Pracy im. Dąbrowskiego - Kraków;
Związek Kombatantów RP i Więźniów Politycznych - Wieliczka;
Anna Łacie - Warszawa;
Edward Meller - Gdynia;
Marian Łoziński - Kraków;
1993
Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa - Warszawa;
ZIW RP - Kraków